نوع محصول
جستجو
  

ژیلت (Gillette) محصولی از شرکت پراکتر اند گمبل (P&G)

ژیلت، بهترین برای هر مرد

آقای King Comp Gillette در سال 1901 شرکت ژیلت را تاسیس و تولید تیغ های خود تراش را آغاز نمود.ازآن تاریخ تا به حال بیش از 100 سال می گذرد و در تمام این سالها ژیلت قلب تپندۀ محصولات اصلاح و بهداشت شخصی آقایان بوده است .

هر روز بیش از 600 میلیون مرد در سر تا سر دنیا صورت خود را به دست تیغ ها و محصولات اصلاح ژیلت می سپارند. تعهد ژیلت در ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات مردانه ، منجر به تولید محصولات بهداشت فردی مخصوص آقایان از قبیل محصولات قبل و بعد از اصلاح ، محصولات مراقبت از پوست، انواع دئودرانت و ضد عرق، شامپوهای بدن، ادکلن و ..... شده است. تمامی این محصولات برای نیازهای خاص آقایان طراحی شده تا علاوه بر ایجاد ظاهری بهتر، احساس رضایتمندی از خود را نیز برایشان به ارمغان آورد .

اولین خود تراش مجهز به تیغ یکبار مصرف، در سال 1903 به بازار معرفی شد. در سال 1908 شرکت ژیلت کارخانه هایی در امریکا، کانادا، انگلستان، فرانسه و آلمان تاسیس نمود . در سال 1915 فروش خود تراش ها به 450000 واحد و فروش تیغ ها به 70 میلیون واحد در سال رسید . در سال 1918 با ورود آمریکا به جنگ جهانی اول، شرکت ژیلت خود تراش تمام سر بازهای آمریکایی را با هزینه دولت آمریکا تامین نمود. دراواخر دهه 1940 میلادی بزرگترین اختراع ژیلت یعنی تیغ های دو لبه به بازار عرضه شد که تعویض تیغ را بسیار ساده تر از قبل نمود.

در سال 2005 شرکت پراکتر اند گمبل شرکت ژیلت را خریداری نمود و با ادغام این دو شرکت بزرگترین شرکت تولید کنندۀ محصولات بهداشت شخصی و خانواده در جهان شکل گرفت .

 
 
All Brands